Pokud byste chtěli vyrobit něco, co v našem sortimentu nenaleznete, napište nám! Pokusíme se pro Vás vyrobit jakékoliv textilní zboží. Umíme se také postarat i o sklo nebo jakýkoliv jiný produkt!

Kariéra

Hledáme Skladníka s řidičskými zkušenostmi

Hledáme dynamického a spolehlivého jednotlivce na pozici SKLADNÍKA s ŘIDIČSKÝMI ZKUŠENOSTMI pro naši společnost. Tato role kombinuje odpovědnosti skladování s příležitostnou řidičskou prací. Pokud máte skvělé organizační schopnosti, jste schopni pracovat samostatně i v týmu a máte platný řidičský průkaz, pak byste mohli být ideálním kandidátem pro tuto pozici.

Náplň práce:

  • Přijímání, vykládání a naskladňování zboží – práce na vysokozdvižném vozíku
  • Příprava a expedice objednávek dle podkladů
  • Zajištění správného skladování zboží a dodržování bezpečnostních postupů
  • Rozvoz objednávek po Praze a okolí

Požadujeme:

  • Zkušenosti a průkaz obsluhy vysokozdvižných vozíků jsou velikou výhodou
    (třída I, druh G)
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost pracovat samostatně a efektivně řídit svůj čas
  • Zodpovědný přístup k práci a pozornost k detailům
  • Schopnost komunikovat a spolupracovat s ostatními členy týmu

Nabízíme:

  • Práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
  • Jednosměnný provoz od PO-PÁ (06:00 – 14:30)
  • Stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředí
  • Řádné školení
  • Stravné na každý den
  • 4 týdny placené dovolené
  • Roční odměny
  • Slevy na naše zboží
  • Nástup možný ihned

Pokud jste zainteresováni a splňujete požadavky, zašlete nám svůj životopis spolu s doprovodným dopisem na adresu AVAX, a.s. Daliborova 380/9, 102 00 Praha 10 nebo e-mailem na recepce@avax.cz.

Místo práce: K Vysílači 234, 282 01 Český Brod – Liblice
Plat: 30.000  – 35.000 Kč

Těšíme se na vaši odpověď a případnou spolupráci.

V případě zájmu kontaktujte pana Petra Hemra +420 605 264 525.