Pokud byste chtěli vyrobit něco, co v našem sortimentu nenaleznete, napište nám! Pokusíme se pro Vás vyrobit jakékoliv textilní zboží. Umíme se také postarat i o sklo nebo jakýkoliv jiný produkt!

Sídlo AVAX

O nás

Společnost Avax a.s. je výrobní a obchodní firma. Společnost byla založena v roce 1992. Od té doby se stala na českém trhu významným dodavatelem různých tkanin a hotových textilní výrobků. Během let svého působení si společnost upevnila silnou pozici i na mezinárodním trhu. 

Firma se zabývá výrobou a distribucí textilního zboží. Naším hlavním cílem je uspokojit rozličné požadavky našich klientů. Mezi naše značky patří Molvy, Quentin. Náš team designerů pravidelně vytváří nové kolekce a přináší nové trendy v oblasti bytového textilu a prádla. Firma se zabývá především velkoobchodní činností. 


Sídlo AVAX


Zboží vyrábíme v rozličných zemích, částečně v tuzemsku, částečně v zahraničí. Významní dodavatelé pocházejí také z textilních velmocí, například z Turecka, Itálie, Polska nebo Číny. Své dodavatele a jejich továrny pravidelně navštěvujeme. Naší hlavní prioritou je garance vysoké kvality výrobků a poskytování profesionálního servisu.

Naším hlavním cílem je uspokojit rozličné požadavky našich klientů.